Aktualizacja z dnia 21.05.2021 r. - od 24 maja zmniejszamy ograniczenia pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 1.03.2021 r. - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Kariera

Witaj, cieszymy się, że tu zajrzałeś!

To oznacza, że jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole. Nie mogłeś trafić lepiej!

Praca w innogy Stoen Operator

Wiemy jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy, dlatego ze szczególną troską dbamy o przepływ dobrej energii w firmie.

 • Tworzymy nowoczesną kulturę biznesu opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
 • Dbamy o budowanie dobrej atmosfery w firmie.
 • Stawiamy na rozwój Pracowników.
 • Tworzymy najlepsze warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji.
 • Proponujemy indywidualne programy rozwojowe.

Jako właściciel sieci dystrybucyjnej działamy we wszystkich obszarach związanych z jej poprawnym działaniem. Od obsługi Klienta dystrybucyjnego, poprzez zarządzanie siecią elektroenergetyczną i jej eksploatacją, zapewnianie prawidłowego działania liczników oraz zbieranie i analizę danych pomiarowych, po planowanie i realizację projektów inwestycyjnych.

Co oferujemy naszym Pracownikom?

Mamy opinię odpowiedzialnego, solidnego Pracodawcy. Naszym Pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów:

Zdrowie i opieka

 • Opieka medyczna

 • Zdrowe ciało

 • Akcje profilaktyczne

 • Wyprawka dla maluszka

 • Wyprawki szkolne

 • Dodatkowe ubezpieczenie

Sport i wypoczynek

 • 2 dodatkowe dni wolne

 • Karta Multisport

 • Sekcje sportowe (squash, piłka nożna)

 • Dofinansowanie do wypoczynku


 

Finanse

 • 2 premie w roku

 • Karta żywieniowa zasilana co miesiąc

 • Konkursy pracownicze

 • Bony i paczki świąteczne


 

Jak rekrutujemy?

Jesteśmy członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji, kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk w rekrutacji.

Koalicja na rzecz Przyjaznej Rekrutacji promuje dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzy standardy w tym zakresie. Ważna jest dla nas dbałość o relacje z Tobą oraz Twoje doświadczenie w procesie rekrutacji. Wiemy, że po drugiej stronie też jest człowiek – tak jak my, dlatego chcemy, aby standard zawsze był najwyższy, atmosfera zawsze przyjazna, a Ty, jako kandydat zaopiekowany na każdym etapie procesu, nie tylko w kwestii komunikacji. Zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji, który jest potwierdzeniem jakości prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych http://www.przyjaznarekrutacja.pl

W trakcie rekrutacji chcemy poznać właśnie Ciebie, Twoje umiejętności i potencjał. Nasze spotkanie dla Ciebie to okazja do poznania przyszłych zadań, wyzwań i możliwość oceny naszego potencjału jako pracodawcy. Cały proces składa się zaledwie z kilku kroków.

Twoje dokumenty aplikacyjne poddamy wstępnej selekcji, przeanalizujemy je pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji czy kwalifikacji. Jeśli Twoje doświadczenie i wiedza wpisują się w nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą.

Z tej formy korzystamy, aby zweryfikować i uzupełnić informacje o Tobie oraz opowiedzieć Ci o stanowisku. To także czas dla Ciebie – możesz śmiało zadawać pytania, by lepiej poznać szczegóły pracy u nas. Na tym etapie podejmujemy decyzję o spotkaniu się z Tobą. Pamiętaj, że jeśli zapomniałeś o coś zapytać, to zawsze możesz do nas oddzwonić. Jesteśmy dla Ciebie!

Podczas spotkania będziemy mieć okazję poznać się bliżej. Ty opowiesz nam o swoim doświadczeniu, a my opowiemy Ci o naszych oczekiwaniach. W przypadku niektórych stanowisk decydujemy się na zastosowanie dodatkowych narzędzi diagnozujących poziom kompetencji, takich jak udział w sesji Assessment Center czy wypełnienie testów analitycznych/werbalnych. Informację o ich ewentualnym zastosowaniu, przekazujemy w trakcie umawiania na spotkanie.

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną. Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawiamy ofertę pracy (mamy nadzieję, że to będziesz właśnie Ty :) ). Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, podpisujemy umowę. I co ważne – dla nas Twój komfort jest najważniejszy, dlatego też na każdym etapie rekrutacji gwarantujemy naszym kandydatom dyskrecję i zachowanie poufności.

Pozytywne przejście wszystkich etapów oznacza, że za moment przywitamy Cię w innogy Stoen Operator. Nie obawiaj się pierwszych dni – zadbamy o Ciebie! Do zobaczenia na naszej Energii na Start!

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń nie widzisz takiego, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom, po prostu prześlij swoje CV klikając tu

W procesie rekrutacji korzystamy dodatkowo z:

Wideo zaproszenie na rekrutację

Na rozmowę rekrutacyjną na niektóre stanowiska zapraszamy naszych Kandydatów w nowej formie – video zaproszenia. Za pomocą SMS lub e-maila nasz Kandydat otrzymuje wiadomość, w treści której znajdzie link do spersonalizowanej wiadomości od jednej z naszych koleżanek Rekruterek.
Dzięki temu, już przed rekrutacją, nasz Kandydat będzie wiedział z kim odbędzie się spotkanie, gdzie, o której godzinie oraz jak do nas dojechać, czyli wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu!
Słyszeliśmy, że ta forma zaproszenia przypadła do gustu naszym Kandydatom, więc liczymy, że i Tobie się spodoba. Do usłyszenia!

Oferty pracy

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy
 

Wyszukaj oferty