Aktualizacja z dnia 21.05.2021 r. - od 24 maja zmniejszamy ograniczenia pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 1.03.2021 r. - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Biuro prasowe  /  Dostawy energii w Warszawie są bezpieczne

2020.03.19

Dostawy energii w Warszawie są bezpieczne

Dostawy energii elektrycznej do Klientów na terenie innogy Stoen Operator odbywają się bez zakłóceń. Stale monitorujemy sytuację epidemiologiczną w kraju i podejmujemy stosowne działania, aby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne stolicy.

Dynamiczna sytuacja w całym kraju, jak również w Warszawie, nie wpływa negatywnie na dostawy energii do odbiorców końcowych na terenie innogy Stoen Operator. Pragniemy zapewnić, że sieć elektroenergetyczna innogy Stoen Operator ma jedne z najlepszych parametrów niezawodności w Polsce.

W związku z wyjątkową sytuacją ograniczyliśmy czasowo działanie Biura Obsługi Klientów   Dystrybucja przy ul. Rudzkiej 18. Klienci mogą dostarczać swoje dokumenty do dedykowanych skrzynek umiejscowionych przy wejściu do budynku. Wszystkich Klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 821 31 31 lub drogą mailową pod adresem: operator@innogy.com.

***
Dodatkowe informacje dla mediów:             
Biuro prasowe innogy: +48 (22) 821 41 51
Email: biuro.prasowe@innogy.com